Обзор Hensel Porty Premium частина 4

Потужність регулюється простими натисканнями сенсорної кнопки (+ / -) в діапазоні 6 ступенів діафрагми кроком 1/10 щаблі. При зменшенні потужності прилад швидко скидає зайву енергію без необхідності подачі імпульсу. Це все дає фотографу можливість не відволікатися на технічні тонкощі і повністю зосередитися на процесі зйомки.

 

Швидкість перезарядки при максимальній потужності 1200 Дж становить 2,7 секунди. При мінімальній потужності перезарядка відбувається всього за 0,5 с. До речі, з мінімальною потужністю виробник обіцяє до 5000 імпульсів (за умови, що батарея буде розгойдана).

 

Плівка панелі управління відрізняється дуже високою зносостійкістю. Під нею знаходяться «справжні» кнопки, що володіють функцією квітірованія натискання. Кнопки світяться в темряві.

 

При зйомці мені вистачило одного акумулятора приблизно на 750 кадрів, і це при тому, що я знімав з двома джерелами, використовуючи їх на 70-80% від максимальної потужності. Результат, безумовно, вражаючий. При цьому слід врахувати, що акумулятор був абсолютно новий, нетренований, і після двох-трьох перших циклів заряду-розряду він буде тримати заряд ще краще.