Обзор Hensel Porty Premium частина 3

Друга локація. Ліс.

 

У тіні лісу я знімав двох моделей разом. Щоб зробити візуальний акцент саме на них, мені, зрозуміло, хотілося відокремити їх від заднього плану. З використанням того ж софт-боксу і портретної тарілки мені це легко вдалося. Ліс і сходи на задньому плані добре видно, але йдуть в легку тінь і, будучи помірно нерізкими, служать чудовою природною фонової картинкою для знаходяться у фокусі правильно освітлених моделей.

 

Камера: Canon EOS 5D mk2 / Витримка: 1/100 с / Діафрагма: f / 5 / ISO: 200

 

 

Камера: Canon EOS 5D mk2 / Витримка: 1/100 с / Діафрагма: f / 5 / ISO: 200

 

Коли ми вже збиралися згортатися, мені попалася на око цікава локація. І я вирішив зробити ще один кадр. Ми розташували оголену модель на дереві, яке лежало на воді.

Модель перебувала дуже далеко від берега, де можна було розмістити світло. У такій ситуації не вийде зробити цікавий малюнок; в результаті ми використовували одне джерело світла зі стандартним рефлектором для того, щоб підсвітити тіні на дереві і додати об’єму.

 

Про генераторі

 

Hensel Porty Premium

 

Генератор Hensel Porty Premium 1200 Plus має змінний свинцевий акумулятор, що дуже зручно при проведенні тривалих фотосесій; для впевненості бажано придбати запасний акумулятор.

 

Генератор оснащується двома гніздами для підключення імпульсних ламп, з симетричним або асиметричним розподілом потужності — в пропорції 1:1, 2:1 або 3:1. Розподіл потужності забезпечується завдяки автоматичному підключенню або відключенню ємностей, що дає користувачеві додаткове безперечну перевагу: порівняно з апаратурою, керованої тільки зміною напруги, характеристики колірної температури цього приладу суттєво стабільніше, та й час перезарядки помітно коротшим! Всі разом це ідеально підходить для цифрової фотографії і зйомки швидко рухомих об’єктів.