Обзор Hensel Porty Premium частина 1

Коли ми замислюємося про купівлю чого-небудь, ми підбираємо продукт, по можливості оптимально відповідний співвідношенню ціна-якість. З цієї позиції світло фірми Hensel давно зарекомендував себе з позитивного боку серед фотографів абсолютно різного рівня.

У рамках програми тестів фототехніки, яку методично проводить журнал fototips.ru, мені пощастило опинитися випробувачем одного, але вельми важливого пристрою з асортименту продукції Hensel, а саме батарейного генератора Hensel Porty Premium 1200 Plus. Про нього я і розповім в цій статті.

Ситуації, коли необхідні додаткові джерела світла, зустрічаються дуже часто. Звичайно ж, багато хто намагається обійтися накамерні спалахами. Але справа в тому, що накамерні спалахи мають ряд мінусів і для професійної роботи зазвичай не підходять. Накамерні спалах не спроможна освітити більшу площу, володіє маленькою потужністю, довше перезаряджається і дає більш плоский світло.

Саме тому у професійній зйомці використовують мобільний генераторний світло. З ним ви не обмежені у виборі місця зйомки. Знімаючи з мобільним світлом, ви можете днем ​​створити ілюзію ночі. Знімаючи ж ночі, ви можете висвітлити потрібне вам простір і модель. З мобільним генераторним світлом ви зможете створити повноцінний малює, заповнює або моделює світло.