Обзор камери Nikon D600 частина 4

Рідкокристалічний екран, встановлений ззаду — такий же великий, як і на D800 (3,2 дюйма, 921 000 точок; по щільності пікселів це трохи менше, ніж у нових iPad’ов), і з таким же шаром прозорого полімеру всередині, який сприяє підвищенню контрасту і чіткості зображення і мінімізують внутрішні переотраженія, що помітно покращує видимість інформації при денному освітленні. Екран показує чітку, яскраву і барвисту картинку, навіть в сонячний день, читаність картинки зберігається за рахунок автоматичного налаштування яскравості дисплея. Причому яскравість і барвистість іноді виходять боком: вам може здатися, що ви потрапили в експозицію, але точно це можна буде зрозуміти тільки подивившись на гістограму.

 

Рецепт відмінної видимості при засвіченні екрану прямим яскравим сонячним світлом поки не придуманий, але для зйомки в таких випадках у зеркалок є зручний оптичний видошукач.

Якщо в одному з режимів зйомки (крім зйомки з використанням Live View) натиснути на розташовану справа внизу кнопку «INFO», екран перейде в «інформаційний режим», відображаючи всю повноту інформації про поточні налаштування та установках камери. Загальний стиль подачі інформації схожий на верхній РК-дисплей, але обличается більшою докладністю. Цікаво, що, залежно від навколишнього освітленості його яскравість і контрастність змінюється: при яскравому світлі він буде «чорним по білому», у темряві — «сірим по чорному».

 

Під вікном інформації з’являться два ряди з 10 ікон, при виборі яких можна увійти у відповідне підміню для більш глибокого налаштування камери. Так можна налаштовувати, наприклад, функції «Активний D-Lighting», надвисоку світлочутливість, функції кнопок з вибираними функціями і ін

 

І спереду, і ззаду камери є по невеликому темному віконця — приймачу керуючих сигналів від інфрачервоного пульта дистанційного спуску ML-L3.

На лівому боці камери (якщо дивитися з боку видошукача і екрану), під трьома відкидними гумовими кришечками, ховаються інтерфейсні роз’єми: гнізда «мініджек» для підключення навушників (дуже корисні для контролю звуку при відеозйомці) і зовнішнього мікрофона (теж корисний для відео), роз’єм міні-USB (протокол 2.0) і міні-HDMI і, окремо, під своєю маленькою кришечкою — гніздо для підключення кабельного пульта ДУ MC-DC2.